Karateschool Bushido weer in de prijzen!

Sportschool Dagraca uit Zoetermeer organiseerde voor de 22ste keer de open karatewedstrijden de Day of  Youth and the Beginners. Er waren zo’n 200 deelnemers uit Griekenland, Duitsland, Belgie en Nederland. Karateschool Bushido was aanwezig met  5 deelnemers, Danique Mol, Nick de Pijper, Sergio Stoop, Corné Konings en Leroy Verschuren. Alle Bushido vechters hebben het zeer goed gedaan. Maar een willen we even speciaal vernoemen en dat is Leroy Verschuren want hij pakte buiten de 1e prijs bij de heren lichtgewicht ook nog de stijlprijs. Leroy heeft de laatste maanden hard getraind  voor deze wedstrijden, en dat was niet makkelijk tussen al zijn uitzendingen door als beroeps militair. Maar de trainingsarbeid op de karateschool en kazerne heeft zijn vruchten afgeworpen. Allemaal top gedaan en we kijken weer uit naar de volgende wedstrijden met onze Jeugd selectie in Zwitserland bij de Open Swiss.  11150389_751693021612966_1019553476942956181_n

Uitslagen : Sergio Stoop 1e plaats. Danique Mol 1e plaats.  Nick de Pijper 1e plaats. Corné Konings 4e plaats.

www.karateschool-bushido.nl

www.facebook.com/BushidoDojo